VXDIAG VCX FD – діагностичний автосканер для GM (WIFI DoIP, CAN FD)

В наявності
0
Код товару: VCX FD GM
Артикул: 14138
10250 грн
Скорочений опис
VCX-FD - це інтелектуальний діагностичний інтерфейс для автомобілів групи GM, розроблений компанією VXDIAG, який представляє технологію діагностики наступного покоління.Пристрій використовує модернізований двоядерний вис... Читати далі...
Загальні характеристики
Габаритні розміри: 140x50x25мм Робоча температура: від -20 до +70 °C Температура зберігання: від -40 до +85 °C Марки авто GM Операційна система Windows 7,10 Тип підключення USB, OBD2, WiFi Всі характеристики
VCX-FD - це інтелектуальний діагностичний інтерфейс для автомобілів групи GM, розроблений компанією VXDIAG, який представляє технологію діагностики наступного покоління.

Пристрій використовує модернізований двоядерний високошвидкісний процесор для повної підтримки багатоканальних CAN-FD / DOIP і традиційних діагностичних протоколів, а також сумісний з оригінальним діагностичним програмним забезпеченням.

VCX-FD також підтримує локальну і віддалену дворежимну діагностику.


Переваги та особливості VXDiag GM:

 1. Підтримує GM Tech-2-Win і GDS2, може замінити оригінальний інструмент GM MDI/ Tech2
 2. Сумісний з додатками для діагностики двигунів, трансмісій, ABS, панелей приладів тощо
 3. Можливості для змішаного автопарку з широкою підтримкою протоколів
 4. Швидкий доступ до даних про транспортний засіб для створення звітів з технічного обслуговування або управління
 5. Швидко підключається до діагностичного роз'єму автомобіля
 6. Підтримує автомобілі GM з 2000 по 2024 рік
 7. Підтримує онлайн-програмування GM (програмування ЕБУ, підвищення продуктивності ЕБУ) за допомогою онлайн-акаунта

GDS 2 надає наступні можливості на декількох мовах:

 • Зчитування кодів, статусу коду, даних стоп-кадру та очищення кодів.
 • Зчитування VIN, номерів деталей ЕБУ та номерів програмного забезпечення.
 • Запис, збереження та відтворювання збережених даних.
 • Контроль і моніторинг функцій управління виходом.
 • Налаштування та скидання функцій.
 • Запис або відображення історії попередніх сеансів діагностики автомобіля.

Діагностика всієї системи на дилерському рівні

Проникаючи в усі доступні електронні блоки управління, включаючи PCM, ECM, EPS, PDM, TPM, BCM, ABS, SCCM і т.д., VCX FD отримує інформацію і виконує оригінальну діагностику всіх доступних систем автомобіля, наприклад, зчитування і очищення кодів, перегляд потоку даних і стоп-кадрів, зчитування інформації про автомобіль, заміну ECU.

Це не тільки дозволяє швидко усунути несправності, але й дає змогу налаштувати конфігурацію.


Двонаправлене управління. Активні тести

Процес надсилання та отримання інформації від блоку керування транспортного засобу за допомогою пристрою відомий як тест активації або двонаправлений контроль.

VCX FD має таку можливість. Основна мета функції тестування активації полягає в тому, щоб запросити блок керування виконати певну функцію, включаючи системні тести, тести виконавчих механізмів, функціональні тести, інспекційні тести, перепрограмування або повторну ініціалізацію, тим самим заощаджуючи час на діагностику.


J2534 програмування ECU

Пристрій для програмування ECU VCX FD J2534 можна використовувати з ПК для виконання функцій програмування ЕБУ. Він допомагає програмувати порожні ЕБУ, оновлювати функції високого класу, оновлювати програмне забезпечення ЕБУ автомобіля і т.д.

Працюючи з ПК, VCX FD повністю відповідає стандартам SAE J2534-1 і J2534-2, підтримує основні діагностичні інструменти OEM, прискорює перепрограмування і діагностику, економить час і підвищує ефективність.

Розширене кодування / конфігурація ECU

VCX FD може виконувати багато розширених функцій з програмним забезпеченням OEM, таких як оновлення прихованих функцій, вимкнення не потрвбних функцій, підвищення продуктивності автомобіля, налаштування заводських налаштувань, перепрограмування адаптивних даних для певних компонентів після ремонту або заміни, індивідуальні конфігурації для моделей високого класу тощо, щоб підвищити паливну ефективність і забезпечити безпеку водіння.

Повне обслуговування

Різноманітне планове технічне обслуговування та ремонт включає скидання індикатора технічного обслуговування, навчання дросельної заслінки, навчання кута повороту керма, скидання гальмівних колодок, скидання тиску в шинах, вихлопну систему ABS, узгодження акумулятора, навчання передач, кодування інжектора, регенерацію DPF, узгодження фар, навчання коробки передач, узгодження підвіски, ініціалізацію люка, регулювання кондиціонера, електронний запуск насоса, режим транспортування з випуском, модифікацію шин, калібрування дверей та вікон, скидання сечовини, скидання вихлопних газів, налаштування "пуск-зупинка", налаштування мови, калібрування сидінь, збої в роботі екрана і т.п.
Габаритні розміри: 140x50x25мм
Робоча температура: від -20 до +70 °C
Температура зберігання: від -40 до +85 °C
Технічні характеристики
Марки авто GM
Операційна система Windows 7,10
Тип підключення USB, OBD2, WiFi
Гарантія 3 місяці

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари