GODIAG GT100+ - OBD2 тестер (обслуговування, діагностика та програмування ECU)

В наявності
0
Код товару: GT100+
Артикул: 13673
5185 грн
Скорочений опис
GT100+ являє собою OBD2 тестер нового покоління з підтримкою протоколу CANBUS.Особливості:Поєднує в собі весь функціонал попередньої моделі GT100Підключення до ЕБУ + Детектор протоколу OBDII + Електронний дисплей з показ... Читати далі...
Загальні характеристики
Габаритні розміри: ДхШхВ: 23х18х7 см Діапазон напруги 9В-24В Робоча температура від -20 до 70 °C Температура зберігання від -40 до 85 °C Всі характеристики
GT100+ являє собою OBD2 тестер нового покоління з підтримкою протоколу CANBUS.

Особливості:

 • Поєднує в собі весь функціонал попередньої моделі GT100
 • Підключення до ЕБУ + Детектор протоколу OBDII + Електронний дисплей з показниками струму
 • Сумісний з приладами LAUNCH, AUTEL, FOXWELL, XHORSE, VXDIAG, CGDI.....
 • Підтримка багатьох протоколів, таких як CANBUS, K-Line, PWM, VPW+, KWP2000
 • Підтримка всіх втрачених ключів для Porsche, VW, Mitsubishi тощо

GT100+ обладнаний індикатором напруги та струму, що значно спрощує оцінку поточного робочого стану ЕБУ для інженерів з технічного обслуговування. 

GT100+ може конвертувати OBD2 інтерфейс автомобіля в 16-контактний для виявлення сигналу і перетворення електричного рівня. 

Здатний підключати окремі модулі або декілька модулів автомобіля. Його можна підключити до будь-якого діагностичного інструменту, щоб визначити, чи є зв'язок з автомобілем хорошим чи ні.

Він також може подавати живлення в автомобіль при заміні акумулятора, щоб уникнути втрати даних модуля керування автомобілем, автоматичного блокування, несправності пульта дистанційного керування ключем і загоряння індикатора несправності.


У чому різниця між GODIAG GT100 + та GT100?

 1. GT100+ включає в себе всі функції GODIAG GT100.
 2. GT100+ обладнано дисплеєм на головному блоці для перегляду поточних показників.
 3. GODIAG GT100+ також може підтримувати нестандартні can протоколи 

Функціонал GODIAG GT100+

 • При підключенні автомобіля і діагностичного інструменту через OBDII, світлодіодний індикатор Godiag GT100+ покаже, чи має діагностичний інтерфейс OBDII хороший зв'язок з автомобілем.
 • Відстежує напругу інтерфейсу OBDII автомобіля і відображає її в режимі реального часу. Якщо напруга менше 11 В, будь ласка, зупиніть діагностику і програмування, щоб уникнути неможливості запуску автомобіля/втрати даних/блокування модуля.

                                 

Значення індикаторів:


1. Виробничі налаштування                           9. Виробничі налаштування 

2. Провід SJE1850                                             10. Провід SJE1850《шина->

3. Виробничі налаштування                          11. Виробничі налаштування 

4. Заземлення живлення                                12. Виробничі налаштування 

5. Заземлення сигналу                                    13. Виробничі налаштування 

6. SAEJ2284《CAN》високий                           14. SAEJ2284《CAN》низький

7. Провід ISO9141-2&iso, DIS4230-4K            15. Провід ISO9141-2 и ISO/DIS 4230-4L

8. Виробничі налаштування                          16. АКБ позитивний1. Використовується для перевірки того, чи може інструмент діагностики / програмування / кодування надсилати сигнали зв'язку.


             Godiag GT100+ Pro Connection 12. Підключення ECU: підключення одного модуля


GODIAG GT100+, підключений до одного модуля ECU, зручний для користувача під час проведення одномодульної діагностики та програмування.


          Godiag GT100+ Pro Connect to XHORSE 

     


 3. GT100+ програмує ключ для VW, Porsche, Mitsubishi і т.д. при втраті всіх ключів - активує прилад або модуль іммобілайзера.


 • A. Щоб запрограмувати VW 4-го покоління / 5-го покоління з втраченими ключами (наприклад: нові A6L Touareg A4 Q5 A7), будь ласка, використовуйте GT100+ для замикання бананового роз'єму PIN 16----PIN 1, щоб підсвітилася панель приладів, після чого за допомогою програматора ключів з'єднайте його з гніздовим адаптером GT100+ для збору даних. Деякі панелі приладів не будуть підсвічуватися, але,дані також можуть бути зібрані, для прикладу в A6L Q7.
 • B. Щоб замінити ЕБУ двигуна Toyota або використовувати якийсь програматор ключів для програмування Toyota, коли всі ключі загублені, потрібно замкнути PIN13-PIN4
 • C. Щоб запрограмувати ключ Mitsubishi при втраті всіх ключів або налаштувати OBDII при втраті всіх дистанційних ключів, будь ласка, замкніть PIN1-PIN4.
 • D. Щоб запрограмувати ключ Porsche Cayenne з усіма втраченими ключами або з усіма втраченими дистанційними ключами, замкніть PIN3-PIN7.

                    Godiag GT100+ Pro Connect to Autel 4. Функція відображення значень напруги та струму

На стенді підключіть модуль ECU за допомогою бананового роз'єму або спеціального інтерфейсу db25, і Godiag GT100+ відобразить значення напруги / струму.

Користувач може моніторити поточний стан ЕБУ. Відсутнє поточне відображення або фактично відображуваний струм не відповідає очікуваним значенням спеціаліста, тоді варто негайно перевірити справність проводки. Якщо проводка правильна, тоді проблема може бути пов’язана з несправністю ЕБУ, а отже немає необхідності проводити діагностичне під’єднання.

Якщо ж показники струму занадто великі, то варто перевірити, чи правильно підключений кабель або чи справний ЕБУ.        Godiag GT100+ Pro Connect to VVDI2 


5. GT100+ відображає зв'язок за протоколами CANBUS, K-Line, Pwm, Vpw+, KWP 2000.

GT100+ Pin 1, 9, 3, 11 12, 13, 8 (відповідає жовтому банановому роз'єму на машині), ці нестандартні інтерфейси протоколу obd2 можуть відображати протокол зв'язку CAN BUS або K-Line. GT100 може відображати лише протоколи K-Line, Pwm, Vpw+, KWP 2000.


6. Швидкий зв'язок з одним ECU на стенді шляхом підключення до інструменту діагностики / програмування ECU (що дозволяє інженерам або технікам завершити роботу на стенді, а також запобігає ризику втрати даних в інших модулях при безпосередньому тестуванні на транспортному засобі).

          Godiag GT100+ Pro Connect to ECU diagnostic/programming tool 


7. Підключення декількох модулів ЕБУ автомобіля. [Призначений для вирішення проблем інженерів і техніків, яким необхідно підключити кілька ECU під час програмування модуля, наприклад, підключення до декількох модулів ECU для програмування ключів].


            Godiag GT100+ ECU module connection 


8. Додаткове джерело живлення - режим підключення джерела безперебійного живлення.

Оскільки в деяких автомобілях після демонтажу акумулятора дані протиугінного дистанційного керування виходять з ладу або відсутні, допоміжне джерело живлення подає живлення на автомобіль через GT100+ до заміни акумулятора, щоб підтримати електропостачання транспортного засобу. Це гарантує, що під час заміни акумулятора електронний блок керування автомобілем буде підключений до електромережі.

                 Godiag GT100+ uninterruptible power supply connecting mode 


9. Кабель OBD2 GT100+ має довжину 1,4 метра, що надає додатковий комфорт в роботі.

Будь ласка, спочатку підключіть GT100+, увімкніть перемикач живлення, і ви побачите напругу на екрані, яка може визначити, чи є живлення автомобіля нормальним. [Що запобігає ризику перегорання інструменту діагностики та програмування через модифікований порт OBD2 автомобіля]

                Godiag GT100+ cable 


10. Перетворіть діагностичний порт OBD1 на стандартний діагностичний порт OBD2. Для старих автомобілів з OBD1 або спеціальним діагностичним портом, будь ласка, підключіть GT100+ через банановий штекер і перемичку DB25.

11. GT100+ конвертує порт OBD1 спеціальної вантажівки на стандартний діагностичний порт OBD2 відповідно до протоколу.

              Godiag GT100+ Pro connection 1 


12. Працює разом з BMW CAS4/CAS4+Programming Test Platform, використовується для перевірки того, чи нормально працює запрограмований ключ з CAS4


                 Godiag GT100+ Pro connection 2 


13. Робота з тестовою платформою для програмування BMW FEM/BDC


                    Godiag GT100+ Pro connection 3 


14. Більше роз'ємів та спеціальних модулів знаходяться в розробці 


                         Godiag GT100+ Pro connection 4 
Придбати GODIAG GT100+ можна по хорошій ціні в нашому інтернет магазині!
Габаритні розміри: ДхШхВ: 23х18х7 см
Технічні характеристики
Діапазон напруги 9В-24В
Робоча температура від -20 до 70 °C
Температура зберігання від -40 до 85 °C
Гарантія 3 місяці
 • 1шт. x Host
 • 1 шт. подовжувач xOBD 2-в-1
 • 1 шт. xColored з’єднувальний кабель
 • 1шт xPower 12V
 • 1 шт. xResistance 120 Ом
 • 6 шт. штекер xBanana
 • 24 шт. аксесуари xWire, роз'єм Dupont 2,54 мм

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари