YATO YT-72982 - тестер гальмівної рідини професійний

Немає в наявності
0
Код товару: YT-72982
Артикул: 13369
320 грн
Скорочений опис
Вода в гальмівній рідині знижує її властивості та суттєво впливає на безпеку водіння.Електронний тестер гальмівної рідини дозволяє легко та швидко перевіряти вміст води у гальмівній рідині.Результат відображається за доп... Читати далі...
Загальні характеристики
Тип гальмівної рідини DOT Робоча температура від 0 ºС до 40 °C Температура зберігання від -10 °C до 50 °C Вага 80 г Всі характеристики

Вода в гальмівній рідині знижує її властивості та суттєво впливає на безпеку водіння.

Електронний тестер гальмівної рідини дозволяє легко та швидко перевіряти вміст води у гальмівній рідині.

Результат відображається за допомогою світлодіода.

Перед роботою в відсік батареї помістіть одну батарею з параметрами, вказаними в технічній специфікації. Зверніть увагу на правильну полярність. Після встановлення батареї встановіть кришку відсіку.

Запустіть тестер, натиснувши кнопку у верхній частині тестера, загоряться зелені індикатори. Зніміть кришку вимірювальних щупів. Тестер автоматично вимикається через деякий час. Якщо після включення засвітиться індикатор, позначений "Batt" або не буде реакції тестера, це означає, що батарея розряджена і повинна бути замінена новою. Рекомендується використовувати лужні батареї гарної якості.

Для початку роботи, занурте вимірювальні щупи в резервуар гальмівної рідини приблизно на 1 секунду. Прочитайте результат тесту, який вказують індикатори, що світяться.

Індикатор 0% вказує, що тестер не виявив воду в гальмівній рідині. Заміна рідини не потрібна. Індикатори <1% та 2% вказують на те, що тестер виявив невелику кількість води у гальмівній рідині. Не потрібно негайно замінювати гальмівну рідину, але це необхідно зробити в найближчому майбутньому. Індикатори 3% та >4% показують, що в гальмівній рідині знаходиться стільки води, що вона має бути негайно замінена.


Тестер гальмівної рідини YATO YT-72982 можна за доступною ціною купити у нашому інтернет-магазині

Технічні характеристики
Тип гальмівної рідини DOT
Робоча температура від 0 ºС до 40 °C
Температура зберігання від -10 °C до 50 °C
Гарантія 3 місяці
Габаритні розміри
Вага 80 г
  • тестер гальмівної рідини
  • керівництво користувача

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари