AUTOOL AS502 (DOT3, DOT4, DOT5.1) - тестер гальмівної рідини

В наявності
0
Код товару: AS502
Артикул: 13938
1100 грн
Скорочений опис
Гальмівний тиск передається гальмівною рідиною. Передача тиску не буде функціонувати, якщо гальмівна рідина містить занадто багато води. Для безпечного водіння потрібно регулярно перевіряти шкалу співвідношення води в... Читати далі...
Загальні характеристики
Дисплей: РК, 2,8" Тип гальмівної рідини DOT3, DOT4, DOT5.1 Гарантія 3 роки від виробника Всі характеристики

Гальмівний тиск передається гальмівною рідиною. Передача тиску не буде функціонувати, якщо гальмівна рідина містить занадто багато води. Для безпечного водіння потрібно регулярно перевіряти шкалу співвідношення води в гальмівній рідині. Тестер гальмівної рідини допомагає здійснювати поточне обслуговування, гарантуючи безпечне керування автомобілем.

Детектор гальмівної рідини AUTOOL AS502 може виміряти вміст води в гальмівній рідині і визначити, чи потрібно замінити гальмівну рідину. Він призначений для перевірки стану гальмівних рідин DOT-3, DOT-4, DOT-5.1 і більшості синтетичних гальмівних рідин. Він буде хорошим помічником у вашій роботі!

 Особливості:

Система виявлення наддуву

Інноваційна технологія швидкого виявлення надлишкового тиску забезпечує стабільну роботу і більш точні результати вимірювань.


Сумісність з різними гальмами

Прилад пропонує два режими виявлення на вибір: звичайний режим підходить для типів гальмівної рідини DOT-3, DOT-4, DOT-5.1, тоді як експертний режим підходить для різних марок гальмівної рідини, забезпечуючи більш точні результати виявлення.


Високочутливий зонд

Оснащений високочутливим датчиком і 260-міліметровим зондом із нержавіючої сталі, яка має стійкість до мастил, окислення і корозії.


Зручний дизайн

Корпус пристрою покритий силіконом, що забезпечує комфортне тримання та управління однією рукою.


Дисплей високої чіткості з підсвічуванням

2,8-дюймовий РК-екран з підсвічуванням забезпечує користувачам чітке зображення незалежно від яскравого світла або темної ночі, роблячи вашу роботу більш ефективною та легкою.

 

Система виявлення підвищеного тиску

Інноваційна технологія швидкого виявлення підвищеного тиску забезпечує стабільну роботу та точніші результати вимірювань.

 

Етапи роботи:

  1. Протріть щуп насухо.
  2. Відкрийте кришку бачка гальмівної рідини.
  3. Виберіть тип гальмівної рідини для перевірки.
  4. Занурте вимірювальний щуп у гальмівну рідину.
  5. Натисніть кнопку [ ], щоб почати тест.
  6. Результат вимірювання буде відображено на екрані.
Дисплей: РК, 2,8"
Технічні характеристики
Тип гальмівної рідини DOT3, DOT4, DOT5.1
Гарантія 3 роки від виробника

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари