INJEKT OBD2 TESTER PRO - універсальний (підтримує 12В и 24В)

Нет в наличии
0
Код товару: OBD2 TESTER PRO
Артикул: 13279
3700 грн
Скорочений опис
Прилад OBD TESTER PRO з вбудованим діагностичним адаптером (далі - прилад) призначений для проведення діагностичних робіт на легкових і вантажних автомобілях будь-яких виробників з напругою бортової мережі до 30 вольт. В... Читати далі...
Загальні характеристики
Діапазон напруги до 32 В Гарантія 6 місяців від виробника
Всі характеристики

Прилад OBD TESTER PRO з вбудованим діагностичним адаптером (далі - прилад) призначений для проведення діагностичних робіт на легкових і вантажних автомобілях будь-яких виробників з напругою бортової мережі до 30 вольт.

Виконано в пластиковому корпусі без вологозахисту, без класу захисту від ударів. Має кабель-подовжувач стандарту OBD A-B (мама-тато) повної терморегулятори. Вбудований вихідний стабілізатор напруги 12 В з можливістю відключення.

Можливість відключення будь-яких з 16-и ліній, що йде від колодки автомобіля до підключеного сканера. Вивідні роз'єми для підключення до будь-яких з 16-ти ліній додаткового обладнання (осцилограф, вольтметр і т.д.) Вбудований K-Line адаптер з вільним підключенням до будь-якої лінії. Автоматичний детектор напруги і полярності в колодці діагностики автомобіля.


Призначення і застосування OBD2 тестера


  • Визначення напруги і полярності на пінах діагностичної колодки автомобіля, полярності напруги і обривів ліній що живлять ліній колодки діагностики за допомогою вбудованого детектора.


  • Можливість відключати від діагностичного адаптера лінії колодки діагностики, в разі виявлення нестандартних потенціалів для діагностичного адаптера. НАПРИКЛАД: позитивне живить напруги колодки OBD 16 пін для діагностичного адаптера подається на 16-й пін колодки. У разі присутності позитивних напруг на інших пінах (на 9-й лінії) - це може привести до виходу з ладу адаптера або сканера. Для запобігання такого випадку і проведення штатної діагностики нетипова лінія відключається відповідною кнопкою виклику на приладі.


  • Вільні висновки на корпусі приладу використовуються для підключення до ліній додаткового обладнання, наприклад осцилографа. Це необхідно, наприклад, для виявлення просідання лини CAN - H і CAN - L вийшли з ладу блоком автомобіля, або пошуку замикань ліній в реальному часі, без необхідності проводити врізки в лінії колодки діагностики.


  • Для пошуку відсутнього напруги колодки діагностики + або - використовується щуп-детектор. Почерговим підключенням якого до маси автомобіля або від акумуляторної батареї та + клеми акумулятора виявляється лінія, яка в обриві. НАПРИКЛАД: при підключенні приладу до колодки діагностики нічого не відбувається, це означає, що в колодці немає одного або обох живлять полярностей. Приклавши щуп-детектор до + клеми акумулятора з'являється індикація на приладі відображаючи напруга і мінусові лінії в колодці, індикатори плюсових ліній не горять, це говорить про те, що, на колодці діагностики, а так само на самому ЕБУ відсутня плюсове напруга, що в рази прискорює пошук і рішення несправності.


  • Вбудований K-Line адаптер дозволяє проводити діагностику автомобіля без додаткових сканерів і адаптерів по До лінії. Має USB порт для підключення до комп'ютера. Адаптер побудований на оригінальній мікросхемі FT232RL з прошивкою власної розробки і високоякісної апаратної логіці, заснований на системі гальванічної розв'язки лінії, що повністю захищає комп'ютер і ЕБУ від будь-яких взаємних перешкод. Прилад дозволять підключити вбудований адаптер до будь-якої лінії за допомогою вивідного щупа і проводити діагностику без додаткових адаптерів, підключивши прилад до USB порту комп'ютера.


  • Вбудований стабілізатор напруги надійно захищає адаптер або сканер, підключений до приладу. При підключенні до автомобілів з бортовою напругою 24 вольта стабілізує і видає на підключений сканер або адаптер 12,3 вольта, при яких можна не побоюватися виходу з ладу діагностичного обладнання. Так само захищає від закидів напруги понад 29 вольт при несправному генераторі або реле регуляторі зарядки.
Технічні характеристики
Діапазон напруги до 32 В
Гарантія 6 місяців від виробника

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари

Теги: тестер OBD, тестер OBD2, тестер діагностичного роз'єму, тестер діагностичний, тестер OBD INJEKT, INJEKT, багатофункціональний тестер, тестер колодки OBD